Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Żytno - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy

Łuszczanowice(Żytno + 41 km)

2 700 000 zł337,83 m² 7 992,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 375 m²

Budynek mieszkalno-usługowy na sprzedaż Kleszczów, łuszczanowice 0% prowizji od kupującego! Biuro epj Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość mieszkalno-usługową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Mokrzesz(Żytno + 24 km)

1 100 000 zł600 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 145 m²

Nieruchomość o wielu możliwościach usytuowana na dużej, szerokiej ogrodzonej działce położonej przy drodze asfaltowej. Działka narożna zabudowana dwoma halami o wysokość 3,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Jaronowice

Jaronowice(Żytno + 40 km)

2 500 000 zł680 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Wyjątkowa oferta sprzedaży pięknie położonej nieruchomości w Jaronowicach, niedaleko Nagłowic. w województwie świętokrzyskim - około 40.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Radomsko

Radomsko(Żytno + 23 km)

12 900 000 zł4 000 m² 3 225 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn wraz z chłodnią i mroźnią. Lokalizacja okolice Radomska. Chłodnia 3200 m2 + biura-socjal 500 m2 Powierzchnia działki wynosi ok 6 hektary. Chłodnie składowe są.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Koniecpol(Żytno + 17 km)

500 000 zł596 m² 838,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 458 m²

Koniecpol, nieruchomość usługowo-biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży budynek usługowo-biurowy o pow. 596 m2, na działce o pow. 2.458 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Myszków(Żytno + 47 km)

1 100 000 zł790 m² 1 392,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 476 m²

Sprzedam, hala, magazyn, strefa przemysłowa, myszków. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferta na wyłączność: sebastian Jagusiak tel.   Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą halę magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa(Żytno + 41 km)

1 750 000 zł1 195,02 m² 1 464,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży kamienicę o łącznej powierzchni użytkowej 1195,02m2, usytuowaną na działce o powierzchni 1345m2; w kamienicy znajduje się 11 lokali użytkowych oraz 22 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Mokrzesz(Żytno + 24 km)

1 100 000 zł600 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Sprzedam teren inwestycyjny w gm Mstów Nieruchomość o wielu możliwościach usytuowana na dużej, szerokiej ogrodzonej działce położonej przy drodze asfaltowej. Działka narożna zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Krakowska

Nowa Wieś(Żytno + 42 km)

13 800 000 zł1 247,01 m² 11 066,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 826 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje na sprzedaż wyjątkowy obiekt hotelowo-restauracyjny położony w miejscowości Nowa Wieś, przy ul. Krakowskiej 20. To w pełni funkcjonujący i zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Stare Miasto,Częstochowa(Żytno + 41 km)

1 850 000 zł600 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 484 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy wraz z budynkiem użytkowym, zlokalizowanych w centrum Częstochowy przy ul. Warszawskiej 98. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec Żytno

Żytno,łódzkie

390 000 zł600 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Opis nieruchomości oferta dla inwestora!. Żytno , woj. łódzkie. Do sprzedaży ciekawa nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Żytno zabudowanej dwoma budynkami.